Інститут розладів сну та психотравматичних розладів

Сертифікати

Знайдіть сертифікат за датою та описом пройденого підвищення кваліфікації

Реєстр свідоцтв Міжнародної спеціалізованої програми «Сон. Стрес. Психологічна травма» за кваліфікацією «Сомнотерапевт» 23.08.2023р.- 07.04.2024р.

Сертифікати участі у програмі. Автори Програми: професор, доктор психології Малік Аіт-Аудіа (Париж, Франція) та аспірантка кафедри психології ЛНУ ім. І.Франка Оксана Волошина (Львів, Україна)

Сертифікатна програма «СОН.СТРЕС.ПСИХОЛОГІЧНА ТРАВМА» за спеціалізацією «СОМНОТЕРАПЕВТ», 2023р.

Сертифікати участі у програмі. Автори програми та відповідальні за програму спеціалізованого навчання Доктор Малік Аіт Аудіа (Франція, Париж) та аспірантка кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка Оксана Волошина (Україна, Львів).

Сертифікати перекладачів, 28.08.2023 року

Франко-український послідовний переклад у межах міжнародної спеціалізованої сертифікатної Програми «СОН.СТРЕС.ПСИХОЛОГІЧНА ТРАВМА», за спеціалізацією «СОМНОТЕРАПЕВТ»

"Монофазний чи двофазний сон? Вчимося спати в часі війни". Теоретично-практичний семінар. 23.01.2023р.

Теорія: кількість академічних годин - 6. Практика: кількість академічних годин - 6. Всього 12 годин (0,4 кредиту ECTS)

28.06.2023р. Майстер-клас «Внутрішній баланс. Відновлення. Збереження себе»

В програмі майстер-класу: 1. Техніки дихання. 2. Техніки заземлення. 3. Елементи гіпнотерапії. 4. Елементи музикотерапії. 5. Авторська методика Оксани Волошиної: «Діагностика станів та саморегуляція». Загальна кількість академічних годин - 6 (0,2 кредити ECTS)

Метод Інтегрованої Сомнотерапії. 07-09.10.2022р.

Вступний практичний семінар підвищення кваліфікації «Метод Інтегрованої Сомнотерапії». Теорія: кількість академічних годин - 10. Практика: кількість академічних годин - 20. 30 акад.год. (1 кредит ECTS)


Сертифікати Сомнотерапевтів середнього рівня 20.09.2022 року

Індивідуальна Програма чотириступеневого спеціалізованого теоретично-практичного тренінгу підвищення кваліфікації за напрямком «Сомнотерапія», який складається з чотирьох теоретично-практичних модулів: «Гіпнотерапія. Протокол лікування», «Сомнотерапія. Протокол лікування посттравматичних розладів сну та кошмарів», «Сомнотерапія. Протокол первинної та вторинної інтервенції при розладах сну», «Розлади сну та Клінічна оцінка і лікування кошмарів в посттравматичних контекстах», практичних занять, написання протоколів, супервізій, власного досвіду та тестування.Спеціалізація «Сомнотерапевт середнього рівня». 180 акад.год. (6 кредитів ECTS)

Сертифікати Асистентів тренера з розладів сну та психотравматичних розладів. 27-28.08.2022р.

Сертифікація в рамках Міжнародного Спеціалізованого освітнього проекту
«СОН. СТРЕС. ПСИХОЛОГІЧНА ТРАВМА» за новою спеціалізацією «СОМНОТЕРАПЕВТ» за авторською програмою Оксани Волошиної, психологині, сомнотерапевтки, експертки з посттравматичних розладів сну та кошмарів (Львів, Україна). Практика: загальна кількість акад. год. - 30 (1 кредит ECTS)

Вступний спеціалізований теоретично-практичний семінар підвищення кваліфікації «Розлади сну. Протокол лікування» 27-28.08.2022 року

В рамках Міжнародного Чотириступеневого тренінгу «СОН. СТРЕС. ПСИХОЛОГІЧНА ТРАВМА» за новою спеціалізацією «СОМНОТЕРАПЕВТ» та авторською програмою Оксани Волошиної, психологині, сомнотерапевтки, експертки з посттравматичних розладів сну та кошмарів (Львів, Україна). 45 акад.год. (1.5 кредити ECTS)

Сертифікати консультантів з порушень сну базового рівня. 27-28.08.2022 року

Теоретично-практичні семінари «Розлади сну. Протоколи лікування» та «Клінічна оцінка та лікування кошмарів в посттравматичних контекстах», 6 практичних занять, написання протоколів і тестування. Спеціалізація «Консультант з порушень сну базового рівня». 90 акад.год. (3 кредити ECTS)

Спеціалізовані теоретично-практичні семінари підвищення кваліфікації «Оцінка та лікування кошмарів» і «Розлади сну. Протокол лікування». 25-26.06.2022р. та 27-28.08.2022р.

В рамках Міжнародного чотириступеневого тренінгу «СОН. СТРЕС. ПСИХОЛОГІЧНА ТРАВМА» за новою спеціалізацією «СОМНОТЕРАПЕВТ». Теорія: загальна кількість акад.год. - 30 (1 кредит ECTS)

Клінічна оцінка та лікування кошмарів в посттравматичних контекстах. 11.06-12.06.2022р.

Вступний спеціалізований теоретично-практичний семінар «Клінічна оцінка та лікування кошмарів в посттравматичних контекстах» в рамках авторської міжнародної освітньої програми аспірантки кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів, Україна) Оксани Волошиної "Сон. Стрес. Психологічна травма", 45 акад.год. (1.5 кредити ECTS)

Кризове Консультування. Практичний досвід. 14-16.04.2022р.

Тренінг для психологів та лікарів в рамках авторської міжнародної освітньої програми аспірантки кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів, Україна) Оксани Волошиної "Сон. Стрес. Психологічна травма", який відбувся у місті Париж, Франція, за адресою: Coworking Anticafe Lafayette, 76 Rue La Fayette, 75009 Paris за підтримки Асоціації "Медичної і благодійної допомоги Франція-Україна", 15 годин (0.5 кредити ECTS)

Сертифікати сомнотерапевтів. 28.03.2021р.

2019-2021рр. Чотириступеневий тренінг для психологів та лікарів на базовому рівні в 2019-2021 роках в рамках авторської освітньої програми доктора Маліка Аіт Аудіа (Париж, Франція) та аспірантки кафедри психології Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів, Україна) Оксани Волошиної "Сон. Стрес. Психологічна травма" на базі факультету наук про здоров'я Українського Католицького Університету у місті Львів, Україна за спеціалізацією "СОМНОТЕРАПЕВТ", 120 годин (4 кредити ECTS)

Оглядовий теоретично-практичний семінар "Розлади сну. Тактика ведення. Міждисциплінарний підхід" 13.02.2021р.

Організатор - Інститут розладів сну та психотравматичних розладів" за підтримки Департаменту охорони здоров'я Львівської області. Партнери: медичний центр "Ехокор", Центр сомнотерапії Оксани Волошиної, Світова федерація Українського лікарського товариства
Відгуки учасників тренінгів
Made on
Tilda