☎ +38 067 310 07 70

© 2020 Оксана Волошина
Всі права застережено

Міжнародне спеціалізоване навчання
«Сон. Стрес. Психологічна травма»

Сертифікатна навчальна програма у співпраці з Українським Католицьким Університетом, Університетом Декарта (Париж V), Франція, ГО «Інститут розладів сну та психотравматичних розладів», Україна

Міжнародна спеціалізована сертифікатна навчальна програма
«Сон. Стрес. Психологічна травма»

Порядок навчання
Тривалість програми
Початковий рівень - шість місяців, з отриманням спеціалізацї «Консультант-Сомнотерапевт» (можуть надавати допомогу та консультації лише за протоколом первинної інтервенції).
Базовий рівень - один рік, з отриманням спеціалізації «Сомнотерапевт» (можуть надавати допомогу та консультації за протоколом первинної та глибинної інтервенцій).
Місце проведення
Місто Львів, Україна, вулиця Свєнціцького 17, ЗВО «Український католицький університет»
Структура програми
Програма складається з двох етапів.
Перший етап – 2 ECTS кредити (60 акад. год.): 2 модулі по 1 ETCS-кредиту, де 2/3 – теорія, 1/3 – практика.
Після завершення навчання видається Сертифікат про закінчення курсу (початковий рівень) за спеціалізацією «Консультант-Сомнотерапевт».

Другий етап – 3 ECTS-кредити (90 акад. год.): 2 модулі по 1 ETCS-кредиту, де 2/3 – теорія, 1/3 – практика, та захист кваліфікаційної роботи, 1 ETCS-кредит.
Після завершення навчання за двома етапами видається Сертифікат про закінчення курсу (базовий рівень) за спеціалізацією «Сомнотерапевт» за умови захисту кваліфікаційної роботи
Спеціальні положення про визнання попереднього навчання (формального, неформального, неофіційного)
Участь у Програмі можуть брати особи, що мають ступінь бакалавра з психології та / або медицини, а також студенти випускних курсів за цими спеціальностями
Порядок набору слухачів/учасників
Набір учасників в навчальну групу відбувається шляхом заповнення онлайн форми, проходження співбесіди та за умови сплати організаційного внеску на рахунок Громадської Організації «ІРСПР»
Сертифікати
Слухачам сертифікатних програм у разі успішного завершення навчання видається сертифікат встановленого зразка:
«Консультанти -сомнотерапевти» початкового рівня отримують сертифікат за підписом Декана Факультету наук про здоров'я ЗВО «Український католицький університет», авторів програми, керівника програми, Голови ГО «ІРСПР».
«Сомнотерапевти» базового рівня отримують сертифікат за підписом Декана факультету наук про здоров'я ЗВО «Український католицький університет», Декана факультету медицини Університету Декарта (Париж 5), авторів програми, керівника програми, Голови ГО «ІРСПР».
Викладачі міжнародного спеціалізованого навчання
"Сон. Стрес. Психологічна травма"
за новою спеціалізацією "СОМНОТЕРАПЕВТ"
 • Жан -Філіпп Е Дауст
  Професор, клінічний психолог. Спеціалізується на розладах сну, кошмарах та психотравмах. (Канада, м. Оттава)
 • Жан Монтанжеро
  Доктор психологічних наук, Почесний Професор Женевського Університету (Швейцарія, м. Женева)
 • Бріджіт Холзінгер
  Доктор наук. Керівник "інституту дослідження свідомості та сновидінь", психотерапевт, керівник, тренер, викладач, вивчала психологію у Відні та Каліфорнії (Стенфорд), експерт зі сну та сну, розробив коучінг сну (Австрія, м.Відень)
 • Малік Аіт Аудіа
  Доктор психологічних наук, Професор, кризовий психолог, експерт з розладів сну, кошмарів та психотравм. Почесний Член Правління Громадської Організації "Інститут Розладів Сну та Психотравматичних Розладів". Співавтор програми міжнародного спеціалізованого навчання "Сон. Стрес. Психологічна травма" (Франція, м. Париж)
 • Фірузе Мехран
  Доктор психологічних наук, клінічний психолог (Франція, м. Париж). Спеціалізується на розладах особистості, зокрема прикордонних особистостях, модельній терапії та позитивній психології. З 2005 року Дж. Янг обрав її представником у Франції за підхід до схемотерапії та сприяв її розширенню, а з 2009 року вона отримала сертифікацію експертного рівня «Міжнародним товариством схемотерапії»
 • Оксана Волошина
  Магістр практичної психології, викладач ВНЗ, сомнотерапевт, травмафокусований терапевт, експерт з розладів сну, кошмарів та психотравм. Засновниця та співавтор програми Першого міжнародного спеціалізованого навчання "Сон. Стрес. Психологічна травма" за новою спеціалізацією "СОМНОТЕРАПЕВТ" (Україна, м. Львів)
 • Олесь Огірко
  Лікар-кардіолог, засновник та Головний лікар медичного центру "Ехокор", Співзасновник Громадської Організації "Інститут Розладів Сну та Психотравматичних Розладів" (Україна, м. Львів).
 • Ірина Кривенко
  Кандидат психологічних наук, викладач Українського Католицькогго Університету, сомнотерапевт, психотерапевт, експерт зі сновидінь (Україна, м. Львів)

Зразок сертифікату учасника програми
«Сон. Стрес. Психологічна травма»

Made on
Tilda