Міжнародна сертифікатна спеціалізована програма за новою спеціалізацією в медицині та психології сну «сомнотерапевт»

діє у співпраці з Українським Католицьким Університетом, Університетом Декарта (Париж V), Франція, ГО «Інститут розладів сну та психотравматичних розладів», Україна
Партнери програми
Станьте фахівцем у сфері сну та психотравми! Запрошуємо вас приєднатися до Міжнародної спеціалізованої сертифікатної програми!
Це міжнародна сертифікатна спеціалізована програма за новою спеціалізацією в медицині та психології сну «сомнотерапевт»
Сон. Стрес. Психологічна травма. Наша програма розроблена для формування знань, навичок та досвіду терапії розладів сну та кошмарів в медицині та психології сну.

Приєднавшись до нашої програми, ви отримаєте унікальну можливість навчатися від міжнародних експертів з розладів сну, кошмарів та психотравм.
Вас чекають теоретичні лекції, навчальні відео, навчальні супервізії, практикуми, демонстраційні сесії, дискусії та клінічні випадки – все необхідне, щоб стати досвідченим спеціалістом.

На протязі програми ви поглибите свої знання про процеси сну, його фізіологію та важливість для здоров'я.

Станьте фахівцем у галузі сомнотерапії та допоможіть іншим у покращенні якості їхнього сну. Не втрачайте цю унікальну можливість – знайомтеся з програмою, реєструйтесь зараз та розвивайте свою кар'єру в області сну та психотравми разом з нами!
Реєстрація на програму триває до 25 серпня 2023 року

Конкурс відбір для військових психологів на 11 пільгових місць триває до 10 серпня 2023 року.

Опис програми
Теми, які ми розглянемо на програмі:

Увага! Оголошуємо конкурсний відбір на 11 пільгових місць для військових психологів!

️Дорогі колеги, військові психологи! Маємо для вас 37 пільгових місць на міжнародну спеціалізовану сертифікатну програму «Сон. Стрес. Психологічна травма» за спеціалізацією «сомнотерапевт» базового рівня.

Оголошуємо конкурс.
Для участі необхідно:
 1. Написати мотиваційний лист, не більше двох аркушів формату А4. Вкажіть у шапці своє ПІБ, освіту, місце роботи, звання, номер телефону та електронну адресу для листування. Рекомендаційні листи від керівництва будуть перевагою.
 2. Листа надсилайте на електронну адресу institutsnu@gmail.com до 10 серпня 2023 року з темою "СОН.СТРЕС.ПСИХОЛОГІЧНА ТРАВМА".
 3. Результати конкурсу будуть оголошені до 18 серпня 2023 року. Переможці отримають реєстраційну форму для заповнення та реєстрації.
Інститут розладів сну та психотравматичних розладів та Факультет наук про здоров'я УКУ щиро вдячні спонсорам, які розуміють важливість проекту для України, дбають про здоров'я військових та надали фінансову підтримку для участі в програмі військових психологів, що працюють на передових позиціях і продовжать надавати фахову допомогу в медицині та психології сну після нашої перемоги:
- Віталію Мельнику, власнику ТОВ "Бетонікс",
- Сергію Дурову, власнику «ПрАТ Херсонський Хлібокомбінат»,
- Центру Сомнотерапії Оксани Волошиної.
Шановні учасники та бажаючі приєднатися до наших програм! Групу на другу міжнародну сертифікатну спеціалізовану Програму за мікрокваліфікацією «Сомнотерапевт» набрано, тож реєстрацію офіційно завершено!
На програмі зараз навчаються 70 учасників, серед яких 37 офіцерів-психологів та ветеранів
Якщо ви не мали можливості взяти участь у нашій програмі через великий попит та обмежену кількість доступних місць, ми раді повідомити вас, що очікуйте Третього набору, та ласкаво запрошуємо вас вступити до нашого Товариства "Сомнотерапевтів" та долучитися до обговорення теми сну.
Також хочемо нагадати вам, що Програма для отримання мікрокваліфікації "Консультант з порушень сну" в рамках освітнього Курсу "Сон. Стрес. Психологічна травма" діє на постійній основі. Ця програма надасть вам знання та навички, які дозволять вам бути корисними для своїх колег на роботі, у підприємствах, корпораціях, державних установах, освітніх закладах, медичних установах та в інших галузях діяльності. Ви зможете проводити як групову, так і індивідуальну роботу з відновлення сну, дотримуючись своїх компетенцій та без глибоких втручань.
Більше того, ми раді оголосити, що з 01 вересня 2023 року розпочинає свою роботу міжнародна Експертна Комісія з медицини та психології сну. Ми сподіваємося, що в найближчому майбутньому ми отримаємо нові міжнародні рекомендації з лікування порушень сну та кошмарів у галузі медицини та психології сну.
Подяки благодійникам
Висловлюємо сердечну подяку нашим благодійникам за надання фінансової підтримки для організації міжнародного спеціалізованого сертифікатного навчання «Сон. Стрес. Психологічна травма» за мікрокваліфікацією «Сомнотерапевт» для військових психологів.
Ще трохи про викладачів програми
 • Оксана Волошина
  викладачка Інституту Розладів Сну та Психотравматичних Розладів, магістр практичної психології, викладач ВНЗ, сомнотерапевтка, травмафокусована терапевтка, експертка з розладів сну, кошмарів та психотравм. Засновниця та співавторка програми Першого міжнародного спеціалізованого навчання "Сон. Стрес. Психологічна травма" за новою спеціалізацією "СОМНОТЕРАПЕВТ" (Україна, м. Львів)
 • Малік Аіт Аудіа
  доктор психологічних наук, Професор, кризовий психолог, експерт з розладів сну, кошмарів та психотравм. Почесний Член Правління Громадської Організації "Інститут Розладів Сну та Психотравматичних Розладів". Співавтор програми міжнародного спеціалізованого навчання "Сон. Стрес. Психологічна травма" (Франція, м. Париж)
 • Жан-Філіпп Е Дауст
  професор, клінічний психолог. Спеціалізується на розладах сну, кошмарах та психотравмах. (Канада, м. Оттава)
 • Жан Монтанжеро
  доктор психологічних наук, Почесний Професор Женевського Університету (Швейцарія, м. Женева)
 • Олесь Огірко
  лікар-кардіолог, засновник та Головний лікар медичного центру "Ехокор", Співзасновник Громадської Організації "Інститут Розладів Сну та Психотравматичних Розладів" (Україна, м. Львів).
 • Ірина Кривенко
  кандидатка психологічних наук, викладачка Українського Католицькогго Університету, сомнотерапевт, психотерапевтка, експертка зі сновидінь (Україна, м. Львів)
 • Ірина Семків
  кандидатка психологічних наук, психологиня, психотерапевтка, викладачка кафедри психології та психотерапії, факультету наук про здоров'я УКУ.
 • Тетяна Назаренко
  психологиня, психотерапевтка, ЕМДР терапевтка
 • Олена Коломієць
  кандидатка психологічних наук, психологиня, консультантка з порушень сну, практикує у місті Київ, Україна
 • Бріджіт Холзінгер
  докторка, керівниця "Інституту дослідження свідомості та сновидінь", психотерапевтка, тренерка, викладачка, вивчала психологію у Відні та Каліфорнії (Стенфорд), експертка зі сну, розробила систему коучінгу сну (Австрія, м.Відень)
 • Фірузе Мехран
  докторка психологічних наук, клінічна психологиня (Франція, м.Париж). Спеціалізується на розладах особистості, зокрема прикордонних особистостях, модельній терапії та позитивній психології. З 2005 року Дж.Янг обрав її представницею у Франції за підхід до схемотерапії та сприяв її розширенню, а з 2009 року вона отримала сертифікацію експертного рівня «Міжнародним товариством схемотерапії»
Колеги, просимо дотримуватись академічної доброчесності!
Програма захищена авторським правом у 2019 році та не підлягає будь-яким змінам, використанню в проектах, семінарах, вебінарах чи інше без погодження авторів

Зразок сертифікату учасника програми
«Сон. Стрес. Психологічна травма»

Відгуки учасників навчань

Made on
Tilda