громадська організація

Інститут розладів сну та психотравматичних розладів

Cприяння розвитку науки, практики і освіти в галузі профілактики та лікування розладів сну і психотравматичних розладів

ІРСПР є першою в Україні Організацією, яка спеціалізується на навчанні фахівців лікуванню розладів сну та кошмарів і є платформою для обʼєднання Організацій та фахівців, науковців і практиків в медицині та психології сну

В ІРПСР постійно проводяться навчання та сертифікація фахівців з лікування розладів сну та кошмарів. Зокрема:
  1. Міжнародна освітня сертифікатна програма «Сон.Стрес.Психотравма» за новою спеціалізацією «сомнотерапевт».
  2. Міжнародна освітня сертифікатна спеціалізована програма за спеціалізацією «Консультант з порушень сну».
  3. Постійні освітні програми:
  • Для усіх, хто страждає на порушення сну: «Що ми знаємо про сон?».
  • Курси підвищення кваліфікації для психологів і лікарів «Консультант з лікування порушень сну базового рівня».
  • Міжнародна освітня сертифікатна програма для психологів та лікарів «Сон. Стрес. Психологічна травма» за спеціалізацією «сомнотерапевт».
  • Вебінари та семінари для лікарів, психологів та організацій.
ІРСПР співпрацює з Українським Католицьким Університетом, Львівським Державним Університетом Внутрішніх Справ, Світовою Федерацією Українського Лікарського Товариства та Association 'Aide Médicale & Caritative France-Ukraine' (Париж, Франція) та інш. ІРСПР є лідером у галузі навчань з лікування розладів сну в Україні та здійснює високоякісну підготовку фахівців - сомнотерапевтів з усієї країни.

Наші партнери

Наші проєкти

Міжнародне спеціалізоване навчання «Сон. Стрес. Психологічна травма»

Авторами навчальної сертифікатної програми є доктор Малік Аіт Аудіа (Париж, Франція) та психолог Волошина Оксана Євгенівна (Львів, Україна).
Викладачами міжнародного спеціалізованого навчання «Сон. Стрес. Психологічна травма» стали одні з найкращих світових експертів в лікуванні розладів сну та психотравм.
Міжнародне Спеціалізовне навчання передбачає трирічну навчальну програму з підготовки фахівців за новою спеціалізацією "Сомнотерапевт", яка складається з трьох рівнів підготовки: базового, вищого та експертного.
21-23 червня 2019 року за фінансової підтримки Французької Амбасади та Association 'Aide Médicale & Caritative France-Ukraine відбувся перший модуль міжнародного спеціалізованого навчання "Сон. Стрес. Психологічна травма" за спеціалізацією "Сомнотерапевт", який зібрав 58 учасників навчання (лікарів та пихологів) України і Німеччини. 13-15 грудня 2019 року відбувся другий модуль міжнародного спеціалізованого навчання "Сон. Стрес. Психологічна травма" базового рівня за спеціалізацією "Сомнотерапевт". 27-28 лютого та 1 березня 2020 року відбувся третій модуль міжнародного спеціалізованого навчання "Сон. Стрес. Психологічна травма", базового рівня за спеціалізацією "Сомнотерапевт" .
Запрошуємо на навчання за спеціалізацією «Консультант з порушень сну» базового рівня
«Інститут Розладів сну та Психотравматичних Розладів» у партнерстві з Українським Католицьким Університетом та Association "Aide Médicale & Caritative France-Ukraine" (Франція, Париж) запрошує усіх, кому цікава тема сну, жахів та кошмарів на Спеціалізований теоретично-практичний семінар базового рівня в рамках чотириступеневого тренінгу авторської освітньої програми «Сон. Стрес. Психологічна травма» за новою спеціалізацією «Сомнотерапевт».
Коли: постійний набір.
Формат навчання: самостійна форма навчання за відеоматеріалами. Офлайн або онлайн практикум (6 практичних занять).
Сертифікація: семінар сертифікується
Відгуки учасників навчань
Made on
Tilda