Послуги і ціни

Світлотерапія, гіпнотерапія, консультації, супровід, підтримка психологів, лікарів та сомнотерапевтів, масаж
Первинна консультація
Перша консультація у Центрі. Під час цієї консультації ми проводимо клінічне інтерв'ю, попередню діагностику та обираємо терапії. Проведення клінічного інтерв'ю допоможе з'ясувати причини порушення сну та що слід лікувати в першу чергу: розлад сну як самостійне захворювання, розлад сну і супутнє захворювання або ж лише супутнє захворювання.
1300 грн
Спільна консультація лікаря-психолога-сомнотерапевта
Пропонуємо Вам спільну консультацію лікаря та психолога-сомнотерапевта за потребою; створимо синтезу (протокол обстеження та діагностики); оберемо індивідуальні терапії лікування розладів сну саме для Вас; скеруємо Вас на додаткові обстеження (якщо буде потреба). Діагностика розладів сну має відбуватися комплексно, у співпраці кількох спеціалістів.
2300 грн
Сеанс сомнотерапевта експертного рівня Оксани Волошиної
Сеанс триває 40-60 хв. Клієнт/пацієнт може відчувати полегшення вже після першого сеансу, а може і після 7, 8, чи 10 - це дуже індивідуально. Та в будь якому випадку стан "дуже погано" на початку терапії і стан "дуже погано" після кількох сеансів буде суттєво відрізнятись. Все залежить від рівня напруги (стресу), умов, в яких живе клієнт/пацієнт, підтримки близьких, довіри до процесу, від життєвих обставин.
2900 грн
Сеанс сомнотерапії фахівця-сомнотерапевта базового рівня
Сеанс триває 40-60 хв. Поняття «сомнотерапія» до цього часу використовувалось в світі як лікування сном. Ми ж успішно лікуємо як розлади сну, так і різні захворювання, болі та хронічні болі саме за допомогою сну.
1500 грн
Сеанс триває 30 хв. Світлотерапія рекомендована як допоміжний метод при розладах сну та посттравматичних кошмарах, апное (зупинка дихання під час сну, хропінні, синдромі неспокійних ніг, сомнабулізмі/лунатизмі (говоріння чи ходіння під час сну), тривогах, панічних атаках, захворюваннях ендокринної та нервової систем, а також при серцево-судинних захворюваннях. В авторській модифікації психолога, сомнотерапевта Оксани Волошиної, світлотерапію можна використовувати, як основний метод лікування порушень сну.
650 грн
Групова терапія
Заняття з психологом-сомнотерапевтом триває 2 год. Під час групової терапії на клієнта впливає не тільки його особиста робота з експертом, але й відгуки інших учасників, їх запити та зворотний зв'язок. Це місце, де несподівано знаходяться відповіді на запитання, які поки ніхто не встиг поставити.
400 грн / 2 год
Записатися на прийом
Для замовлення послуги заповніть, буль ласка, форму:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Made on
Tilda