Оксана Волошина — засновниця першого в Україні Центру сомнотерапії, психологиня, сомнотерапевтка, експертка в лікуванні розладів сну і кошмарів, є авторкою унікальних методик, які допомагають людям повернути собі гарний сон
Оксана Волошина — засновниця першого в Україні Центру сомнотерапії, психологиня, сомнотерапевтка, експертка в лікуванні розладів сну і кошмарів, є автором унікальних методик, які допомагають людям повернути собі гарний сон
Посттравматичні розлади сну та кошмари
Неспокій, страхи, панічні атаки
Депресії, емоційні розлади
Різні захворювання (у співпраці з лікарями)
▣ Гарний, відновлювальний сон покинув Вас.
▣ Ви часто прокидаєтесь серед ночі (більш як 2 рази).
▣ Вас переслідують кошмари.
▣ Вранці Ви почуваєтесь втомленими та розбитими.
▣ Ходите чи розмовляєте посеред ночі.
▣ Страждаєте від хропіння і зупинки дихання уві сні.
▣ У Вас синдром "неспокійних ніг"
▣ Відчуваєте тривогу, страх чи апатію.
▣ З'явились головні болі, головокружіння, тахікардія, пітніють руки та ноги, з'явився тремор в тілі
Якщо спеціаліст не є сомнотерапевтом, він не зможе заглибитись в тему порушення сну. Головним завданням сомнотерапевта є побачити повну клінічну картину клієнта/пацієнта і встановити нічний психологічний діагноз. І лише після цього пропонується проект терапій. Якщо у пацієнта/клієнта є інші діагнози, то сомнотерапевт чи консультант з порушень сну, працюють з лікарями за алгоритмом співпраці, розробленим та запропонованим нами у 2011 році. Лікар та сомнотерапевт створюють спільну синтезу (своєрідний протокол) та ведуть пацієнта/клієнта разом до повного одужання.
Ми створили потужну команду фахівців в медицині та психології сну і такий алгоритм дає можливість пацієнту/клієнту почуватись безпечно та впевнено в процесі одужання, позбавляє необхідності самостійно шукати компетентних спеціалістів, які виявлять причини порушень сну, які не вирішуються роками. В іншому випадку будь-яке лікування порушень сну буде не ефективним або малоефективним.
Для незахищених груп населення України: ВПО, військових та ветеранів бойових дій, на всі послуги Центру надаємо знижку від 50% до 80% (узгоджується індивідуально)
Як виспатись під час війни? ➔ Sestry, 08.03.2024
З ракетами й недосипами: як справлятися та висипатися? ➔ Вікенд, 06.06.2023
«Не бійтеся кошмарів — це добрий знак»: інтерв'ю з лікарем про сон під час війни ➔ Вечірній Київ, 05.01.2023
Психотерапія порушень сну: трансдіагностичний підхід ➔ Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: серія "Психологія", №13/2021
Постковідний синдром та реабілітація: що потрібно робити та до кого звертатися ➔ Lviv.Media, 21.10.2021
Перехід на зимовий час: як підготуватися до зміни графіку ➔ Lviv.Media, 16.10.2021
Як легко прокидатися вранці: поради сомнотерапевтки ➔ Lviv.Media, 03.08.2021
Що таке сомнамбулізм і чи справді повня може спонукати людину ходити уві сні? ➔ Expres.Online, 25.07.2021
Оксана Волошина: "Ми дали старт сомнотерапії в Україні" ➔ Егоїст № 67, 16.06.2021
Алкоголь допомагає заснути: найпоширеніші міфи про культуру сну ➔ 24 канал, 01.11.2020
Сомнотерапія, як міждисциплінарний, трансдіагностичний напрям, на перетині медицини та психології сну, заснований в Україні Оксаною Волошиною у 2017 році. Сомнотерапія активно розвивається в Україні та за її межами. Основними напрямками роботи Оксани Волошиної є лікування розладів сну та професійна підготовка сертифікованих фахівців в медицині та психології сну за кваліфікацією "сомнотерапевт" та "консультант з порушень сну"
дізнатися більшеСомнотерапія, як міждисциплінарний, трансдіагностичний напрям, на перетині медицини та психології сну, заснований в Україні Оксаною Волошиною у 2017 році. Сомнотерапія активно розвивається в Україні та за її межами. Основними напрямками роботи Оксани Волошиної є лікування розладів сну та професійна підготовка сертифікованих фахівців в медицині та психології сну за кваліфікацією "сомнотерапевт" та "консультант з порушень сну"
дізнатися більшеУкраїнські та зарубіжні фахівці з різних галузей – психологи, лікарі, представники бізнесу та громадських організацій обговорили актуальні питання та представили наукові дослідження, спрямовані на подолання розладів сну.
Відкрито реєстрацію на четвертий набір програми підготовки сомнотерапевтів та консультантів з порушень сну. У програмі четвертого набору передбачені СТИПЕНДІЇ для військових психологів, лікарів та ветеранів, у розмірі від 20% до 70%.